Ułatwienia dostępu


W dniu 05.05.2023 r. o godzinie 10:00 przed budynkiem Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Biskupicach Radłowskich rozległ się sygnał wozu strażackiego a Strażacy ogłosili alarm pożarowy. Na szczęście była to tylko próbna ewakuacja przeciwpożarowa oraz gościnna wizyta Strażaków z Ochotniczej Straży w Biskupicach Radłowskich.
Celem akcji było nabywanie umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie z zasadami bezpiecznej ewakuacji. Cała akcja przebiegła sprawnie i bez zakłóceń a zaraz po niej odbyły się warsztaty strażackie, które wzbudziły ogromny zachwyt i zainteresowanie. Nie zabrakło też słodkości podarowanych dla najmłodszych uczestników spotkania - przedszkolaków.
Drodzy Strażacy!
W przeddzień naszego spotkania obchodziliście Dzień Strażaka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was drobny upominek w postaci wozu strażackiego. Jednak jesteśmy świadomi, że praca którą wykonujecie jest bezcenna i ciężko ją w jakikolwiek sposób wynagrodzić. Składamy serdeczne podziękowania za Wasz trud, za wielki dar serca, jakim jest Wasza piękna służba.
Życzymy Wam bezpiecznych misji, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia i szczęścia. Niech Święty Florian otacza Was zawsze opieką!!!
Dziękujemy!!!