Ułatwienia dostępu


W najbliższą niedzielę 29 stycznia 2023 roku już po raz 31 na całym świecie ponownie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! Kolejny już raz uczniowie naszej szkoły zagrają razem z Orkiestrą, a pieniądze zebrane w 31. Finale WOŚP zostaną przekazane na walkę z sepsą. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tegorocznej zbiórce i wspieranie naszych uczniów w tym szlachetnym zadaniu poprzez złożenie dobrowolnych datków, które będą zbierane przed i po porannych mszach św. przed placem kościelnym. Tradycyjnie już wolontariusze pod opieką pani Teresy Górki i pani Agnieszki Pilch liczą na hojność i wielkie serce wszystkich mieszkańców Biskupic Radłowskich.
Więcej informacji można przeczytać na stronie WOŚP pod adresem: