W najbliższą niedzielę już po raz 30 na całym świecie ponownie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! 30. Finał WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Kolejny już raz uczniowie naszej szkoły zagrają razem z Orkiestrą, a pieniądze zebrane w 30. Finale WOŚP zostaną przekazane na zakup nowoczesnego sprzętu na oddziały okulistyki dziecięcej.
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tegorocznej zbiórce i wspieranie naszych uczniów w tym szlachetnym zadaniu poprzez złożenie dobrowolnych datków, które będą zbierane przed i po porannych mszach św. przed placem kościelnym. Tradycyjnie już wolontariusze pod opieką pani Teresy Górki i pani Agnieszki Pilch liczą na hojność i wielkie serce wszystkich mieszkańców Biskupic Radłowskich.

Więcej informacji można przeczytać na stronie WOŚP pod adresem: https://www.wosp.org.pl/final/30-final-wosp