Finał z głową to hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. W najbliższą niedzielę - 31 stycznia 2021 r. już po raz 29 na całym świecie ponownie głośno zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Kolejny już raz uczniowie naszej szkoły zagrają razem z Orkiestrą. Pieniądze zebrane w 29. Finale WOŚP zostaną przekazane oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 
Rok 2020 przyniósł wiele zmian, dlatego także tegoroczny Finał WOŚP będzie inny niż wszystkie. Mimo to Fundacja WOŚP nie zwalnia tempa i zaprasza na… finał z głową! Tym razem Fundacja WOŚP wszystkie zebrane środki przeznaczy na zakup sprzętu z dziedziny laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W tym celu na całym świecie zagrają aż 1362 sztaby!
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tegorocznej zbiórce i wspieranie naszych uczniów w tym szlachetnym zadaniu poprzez złożenie dobrowolnych datków, które będą zbierane przed i po porannych mszach św. przed placem kościelnym. Tradycyjnie już wolontariusze pod opieką pani Teresy Górki i pani Elżbiety Miś liczą na hojność i wielkie serce wszystkich mieszkańców Biskupic Radłowskich.

Więcej informacji można przeczytać na stronie WOŚP pod adresem: https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/29-final-wosp-juz-31-stycznia