Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Decyzją MEN zajęcia dydaktyczno - wychowawcze w przedszkolu i w szkole zostają zawieszone do 10 kwietnia 2020 roku. Na podstawie Rozporządzenia MEN od 25 marca br. (środa) rozpoczynamy kształcenie na odległość za pośrednictwem Internetu. Uczniów klas IV - VIII prosimy o zapoznanie się z materiałami do samodzielnej nauki, które będą dostępne od wtorku w godzinach popołudniowych na skrzynkach pocztowych poszczególnych klas. Rodziców uczniów klas I - III prosimy o pomoc w organizacji nauczania swoich dzieci i zapoznanie się z materiałami, które również będą dostępne we wtorek w godzinach popołudniowych na skrzynkach pocztowych klas I - III. Informujemy również, że wychowawcy klas we wtorek będą się kontaktować telefonicznie z Rodzicami wszystkich uczniów, celem zapoznania Państwa ze szczegółami dotyczącymi organizacji nauczania w tym wyjątkowym dla nas wszystkich czasie. Zdając sobie sprawę, że nie wszyscy uczniowie i rodzice dysponują odpowiednim łączem i sprzętem, nie przewidujemy prowadzenia lekcji w systemie on-line. Materiały będą umieszczane codziennie na skrzynkach pocztowych poszczególnych klas tak, aby każdy mógł w dogodnym dla siebie czasie zapoznać się z nimi lub pobrać na swój sprzęt. Praca w tym okresie będzie prowadzona w oparciu o obowiązujący podział godzin i zgodnie z obowiązującą podstawą programową. Natomiast realizacja podstawy programowej w przedszkolu będzie prowadzona tak jak dotychczas w oparciu o profil przedszkola na FB. W związku z nowymi uregulowaniami prawnymi nie zamieszczamy dzisiaj nowych treści do nauki, tylko prosimy o powtórzenie i utrwalenie zagadnień z poprzedniego tygodnia. W razie problemów lub trudności dotyczących nowej formuły nauczania prosimy o informację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wspólnie damy radę!!!

Konta pocztowe (https://www.onet.pl/poczta) dla uczniów z materiałami (hasła do skrzynek Rodzice otrzymają dzisiaj (wtorek) od wychowawców klas):

klasa I - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

klasa II - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

klasa III - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

klasa IV - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

klasa V - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

klasa VI - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

klasa VIII - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy codziennie (poniedziałek - piątek) sprawdzać skrzynki na których systematycznie, zgodnie z planem zajęć, będą przesyłane materiały dla uczniów