Uwaga: w zakładce Materiały zostały dodane zagadnienia z kolejnych przedmiotów. Zagadnienia te zostały zaznaczone kolorem czerwonym, aby łatwiej można było je odszukać.

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

W związku z czasowym zawieszeniem nauki w szkołach, a jednocześnie mając na uwadze dobro dzieci i ich właściwą edukację, serdecznie prosimy o odpowiedzialność i samodzielną pracę uczniów w domu. Nauczyciele przygotowali materiały, zagadnienia, zadania, ćwiczenia i różne polecenia do wykonania przez uczniów w domach. Materiały te będą udostępniane systematycznie w każdy poniedziałek za pośrednictwem strony internetowej naszego Zespołu w zakładce znajdującej się po prawej stronie – SZKOŁA – Materiały. Prosimy o dopilnowanie dzieci, aby samodzielnie i systematycznie wykonywały zadania przeznaczone do opracowania w czasie jednego tygodnia. Państwa wsparcie w zorganizowaniu nauki w domu będzie potrzebne nie tylko w przypadku młodszych dzieci. Uczniowie ze starszych klas też będą musieli nauczyć się innego rozplanowania nauki w czasie spędzanym w domu. Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnych materiałów edukacyjnych w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej. Informujemy również, że TVP przygotowała szereg programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży, które będą emitowane już od godziny ósmej. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas przyczyni się do nawiązania jeszcze lepszych relacji z dziećmi, poznania ich możliwości, a przede wszystkim umożliwi nam spełnienie zaleceń MEN i szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną www.gov.pl/zdalnelekcje. Można na niej znaleźć m.in. tematy na każdy dzień i dla każdego przedmiotu. Do dyspozycji jest również platforma epodreczniki.pl oraz pakiety materiałów od Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dla ósmoklasistów.