09 października br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Radłowie odbyły się pierwsze zawody dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020. Dyscypliną w której mierzyli się zawodnicy była tym razem halowa piłka nożna. W rozgrywkach uczestniczyło  6 drużyn ze szkół: w Radłowie, Biskupicach Radłowskich, Przybysławicach, Woli Radłowskiej, Zabawie i Zdrochcu. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy w których mecze rozgrywano systemem każdy z każdym.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Damian Bibro, Krystian Marcinkowski – klasa VI, Wojciech Małek, Bartosz Pytka – klasa V, Brygida Białek – klasa IV i Hubert Białek – klasa III. Po zakończeniu fazy grupowej rozgrywki miały charakter pucharowy. Mecz o 3 miejsce rozegrała drużyna z naszej szkoły z drużyną z Przybysławic. Po bardzo pasjonującym i widowiskowym meczu wygrał nasz zespół stosunkiem bramek 5:4 i tym samym zdobył III miejsce w turnieju. W wielkim finale drużyna z Radłowa pokonała drużynę z Woli Radłowskiej pewnie zwyciężając 6:2 i zdobywając I miejsce.
Poziom całych zawodów był bardzo wysoki. Można było zobaczyć bardzo wiele pięknych bramek a także kilka efektownych parad bramkarskich.

Wszystkim drużynom gratulujemy osiągniętych sukcesów, a szczególnie gorąco gratulujemy uczniom naszej szkoły!!!