Jedynie prawdziwy człowiek,
zauważy potrzeby innego człowieka.
Jedynie człowiek wielkiego serca
wyciągnie doń pomocną dłoń.

Szanowni Ofiarodawcy!

Szanowni Państwo, pragniemy wyrazić serdeczne podziękowanie za zaufanie jakim obdarzyli nas państwo przekazując 1% podatku dochodowego za rok 2017 na potrzeby Stowarzyszenia na Rzecz Wsi Biskupice Radłowskie dla Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Biskupicach Radłowskich. Macie Państwo trwały wkład w budowanie naszej codzienności i wspieranie rozwoju naszych wychowanków. Jednocześnie chcemy przypomnieć, że nasze Stowarzyszenie, za pośrednictwem Centrum Rozwoju Lokalnego, ma możliwość pozyskiwania środków finansowanych pochodzących z odliczeń 1% należnego podatku od osób fizycznych również w tym roku. W związku ze zbliżającym się terminem dokonywania takiego rozliczenia za rok 2018 będziemy wdzięczni jeśli nasza szkoła znajdzie również uznanie w tym roku i spośród organizacji pożytku publicznego wybiorą Państwo nasze Stowarzyszenie.

Okazana pomoc, utwierdza nas w przekonaniu, że podejmowane przez nasze Stowarzyszenie działania, są ważne i potrzebne. Składamy Państwu serdeczne podziękowania i życzymy sukcesów w realizowaniu planów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym.

Łączymy wyrazy szacunku.

Stowarzyszenie na rzecz wsi Biskupice Radłowskie
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Biskupicach Radłowskich