W najbliższą niedzielę (12 stycznia 2014 r.) zagra już po raz 22 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Kolejny już raz uczniowie naszej szkoły zagrają razem z Jurkiem Owsiakiem i będą zbierać pieniądze dla potrzebujących. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki osób medycznej seniorów. Poprzez włączenie się do akcji, uczniowie naszej szkoły, realizują szczytne cele WOŚP. Dzięki takim działaniom młodzież zwraca większą uwagę na potrzeby innych i staje się bardziej wrażliwa. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tegorocznej zbiórce i wspieranie naszych uczniów w tym szlachetnym zadaniu poprzez złożenie dobrowolnych datków, które będą zbierane po porannych mszach św. Wolontariusze pod opieką pani Moniki Toczek i pani Teresy Górka liczą na hojność i wielkie serce wszystkich mieszkańców Biskupic Radłowskich.