Start

Podziękowanie za wsparcie w roku 2017


 

Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…
wtedy proste- ,,dziękujemy"- zawiera wszystko
co chcemy wyrazić!..
.

Szanowni Ofiarodawcy

 

Wyrażamy wdzięczność za życzliwość i ofiarowane wsparcie finansowe w roku 2017 na potrzeby Stowarzyszenia na Rzecz Wsi Biskupice Radłowskie oraz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Biskupicach Radłowskich.

Dzięki przekazanym środkom finansowym, możliwa jest realizacja naszych celów i zamierzeń. Macie Państwo trwały wkład w budowanie naszej codzienności i wspieranie rozwoju naszych wychowanków.

Jednocześnie chcemy przypomnieć, że nasze Stowarzyszenie, które zajmuje się prowadzeniem Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Biskupicach Radłowskich, za pośrednictwem Centrum Rozwoju Lokalnego, ma możliwość pozyskiwania środków finansowanych pochodzących z odliczeń 1% należnego podatku od osób fizycznych. W związku ze zbliżającym się terminem dokonywania takiego rozliczenia za rok 2017 będziemy wdzięczni jeśli nasza placówka znajdzie również uznanie w tym roku i spośród organizacji pożytku publicznego wybiorą Państwo nasze Stowarzyszenie.

Wyrażając swoją wdzięczność za wsparcie naszej działalności, składamy Państwu serdeczne podziękowania i życzymy sukcesów w realizowaniu planów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym.

Łączymy wyrazy szacunku.

Stowarzyszenie na Rzecz Wsi Biskupice Radłowskie oraz Zespół Szkolno Przedszkolny w Biskupicach Radłowskich