Najnowsze galerie

Ankieta

Moja szkoła to miejsce:

przyjazne

nieprzyjazne

bezpieczne

niebezpieczne

spokojne

stresujące


Wspólne świętowanie z mieszkańcami Biskupic Radłowskich

Uczniowie naszej szkoły przygotowali oprawę artystyczną spotkania wigilijnego dla mieszkańców Biskupic Radłowskich, które odbyło się w Domu Kultury w niedzielę 15 grudnia 2013 roku. Spotkanie zostało przygotowane przez sołtysa wsi pana Kazimierza Sarneckiego i panie z Klubu Seniora. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście. Do przygotowania uroczystości włączył się Zespół Szkolno – Przedszkolny. Uczniowie pod kierunkiem pań Teresy Górki i Elżbiety Rodak zaprezentowali Jasełka. Występ uczniów spotkał się z sympatycznym przyjęciem i gromkimi brawami. Występujący zostali obdarowani słodkościami przez radnego powiatu tarnowskiego pana Marka Podrazę.
20/12/2013 · więcej · ·Drukuj

Mikołajki w tarnowskim teatrze

W dniu 9 grudnia 2013 uczniowie naszej szkoły brali udział w wyjeździe mikołajkowym do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie na spektakl pt. „ Księga Lasu”. Spektakl był teatralno – muzyczną baśnią o prastarym, uschniętym lesie, w którym panuje cisza. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły przygody Drwala Macieja. Wizyta w teatrze zrobiła na wszystkich uczniach duże wrażenie, spektakl bardzo się spodobał i dzieci z niecierpliwością oczekują kolejnego wyjazdu.
20/12/2013 · więcej · ·Drukuj

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

W samo południe przybył do Biskupic Radłowskich prawdziwy Święty Mikołaj, który się spotkał z przedszkolakami miejscowego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Dzieci artystycznie przygotowane na tę okoliczność przez: Janinę Padło, Barbarę Mączkę, Małgorzatę Krajkowską i Edytę Bogusz, przedstawiły program, a na koniec okolicznościową piosenkę, którą usłyszał Święty Mikołaj i w pełnej krasie przybył na spotkanie. Zanim rozdał prezenty, wypytywał dzieci o dobre sprawowanie i grzeczność. Spotkaniu towarzyszyła wystawa prac plastycznych dzieci przedszkolnych związana z historią Świętego Mikołaja.
W spotkaniu mikołajkowym uczestniczyli ...

Zobacz zdjęcia

Wycieczka do Radłowa uczniów klasy drugiej

4 grudnia 2013 roku uczniowie klasy II wraz z wychowawcą Elżbietą Miś w ramach projektu edukacyjnego „ Moja mała ojczyzna” udali się na wycieczkę do Radłowa. Założeniem programowym wycieczki było poznanie urzędów państwowych działających na terenie miasta. Dzieci odwiedziły kolejno pocztę, Urząd Miejski i instytucje znajdujące się w Ratuszu. Wszędzie dzieci naszej szkoły spotkały się z sympatycznym przyjęciem, słodkim poczęstunkiem i na pamiątkę wizyty u burmistrza miasta i gminy Radłów otrzymały długopisy z herbem Radłowa. Wycieczka odbyła się autobusem komunikacji publicznej...

Zobacz zdjęcia

OFERTA OTWARTA- Koordynator Projektu i Asystent koordynatora Projektu

OFERTA OTWARTA- Koordynator Projektu i Asystent koordynatora Projektu


W związku z realizacją przez Stowarzyszenie Na Rzecz Wsi Biskupice Radłowskie projektu „Umiem więcej” współfinansowanego z budżetu Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich zwracamy się z prośbą o złożenie Państwa oferty cenowej (cena brutto obejmująca koszt pracodawcy) na pełnienie funkcji Koordynatora i As.koordynatora Projektu...

17/12/2013 · więcej · ·Drukuj

6latki

Wygenerowano w sekund: 0.04
3,533,947 Unikalnych wizyt