Najnowsze galerie

Ankieta

Moja szkoła to miejsce:

przyjazne

nieprzyjazne

bezpieczne

niebezpieczne

spokojne

stresujące


Spotkanie przy ognisku

Dnia 23.10.2013 r. nauczyciele przedszkola zorganizowali dzieciom ognisko, które dzięki uprzejmości ks. Proboszcza odbyło się w ogrodzie parafialnym.
Dużo radości dzieciom sprawiły wspólne zabawy ruchowe i integracyjne, nie zabrakło również głośnych śpiewów w „wesołym kręgu”. Największą atrakcją było jednak pieczenie kiełbasek. Czas spędzony na świeżym powietrzu minął bardzo szybko. Wszyscy dobrze się bawili. Spotkanie przyniosło dzieciom wiele radości i uśmiechu. Z niecierpliwością czekamy na kolejne.

Zobacz zdjęcia

II GMINNY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ „I wojna światowa na Ziemi Radłowskiej”

II GMINNY KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ
„I wojna światowa na Ziemi Radłowskiej”


Uczniowie kl. V i VI naszej szkoły po raz drugi przystąpili do konkursu, którego celem jest rozwijanie wiedzy o historii własnego regionu.

Konkurs przebiega w 2 etapach: szkolnym i gminnym

Etap I – szkolny : 25.10.2013

Uczestnicy:

25/10/2013 · więcej · ·Drukuj

WYCIECZKA DO "DZIKIEGO BORU"

Dnia 23 października 2013 roku cała nasza szkoła wraz z wychowawcami była na wycieczce w lesie. O godz. 8:30 uczniowie zgromadzili się przed budynkiem szkoły i w świetnych humorach wyruszyliśmy do „Dzikiego Boru” we wsi Wał Ruda. Pogoda była piękna i dlatego zaraz po przyjeździe wszyscy zaczęli się bawić. Do naszej dyspozycji były huśtawki, zjeżdżalnie, tor przeszkód wykonany z opon, a także wysoka wieża, z której podziwialiśmy okolicę. Po krótkiej zabawie wsiedliśmy do wozów, które zawiozły nas w głąb lasu. W czasie jazdy śpiewaliśmy piosenki i podziwialiśmy piękną jesienną przyrodę. Po krótkim spacerze po lesie dotarliśmy do głazu upamiętniającego błogosławioną Karolinę Kózkę, przy którym odmówiliśmy wspólną modlitwę. Kolejnym punktem wycieczki był powrót pieszo do „Dzikiego Boru”....

Zobacz zdjęcia

„Tak mówił Papież …”

„Tak mówił Papież …”
To hasło uroczystej akademii, która odbyła się w naszej szkole 16.10.2013 r. z okazji Dnia Papieskiego. Młodzież szkolna nie zapomniała o wielkim Polaku, niekwestionowanym autorytecie każdego współczesnego człowieka, który 35 lat temu został Papieżem.
Akademię przygotowali uczniowie klas V i VI pod kierunkiem pań, Teresy Górki i Danuty Kurzawskiej. Scenariusz zawierał fragmenty Ewangelii, Psalmów oraz wiersze wybitnych poetów. Zawierał słowa „Listu Jana Pawła II do dzieci”...

Zobacz zdjęcia

Dzień Edukacji Narodowej i pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 14 października – w rocznicę uchwalenia Komisji Edukacji Narodowej – w naszej placówce miały miejsce dwie uroczystości. Pracownicy szkoły obchodzili swoje święto, a piętnastu maluchów uroczyście pasowano na przedszkolaka.
W tym dniu szkołę odwiedzili: prezes Stowarzyszenia na Rzecz Wsi Biskupice Radłowskie pan Zbigniew Madej, sołtys wsi i równocześnie członek zarządu pan Kazimierz Sarnecki, pani Anna Błażej – animatorka kultury, kustosz filii biblioteki w Biskupicach Radłowskich pani Marta Marcinkowska, rodzice uczniów i przedszkolaków. W uroczystości wzięła udział cała społeczność szkolna. Przedszkolaki przygotowały na tę okazję wiersze i piosenki. Istotnym elementem ...

Zobacz zdjęcia

6latki

Wygenerowano w sekund: 0.03
2,949,551 Unikalnych wizyt