Najnowsze galerie

Ankieta

Moja szkoła to miejsce:

przyjazne

nieprzyjazne

bezpieczne

niebezpieczne

spokojne

stresujące


SPOTKANIE OPŁATKOWE

„Na początku było słowo…”
„Oto spełniło się nieśmiałe marzenie żydowskiego mędrca.
Pan świata wyszedł naprzeciw ludzkiej tęsknocie
nie czekając na nasz ponaglający śpiew:
Porzucił wysokości i zamieszkał pośród nas...”


19 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyła cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście. Świąteczne spotkanie uświetnili swoją obecnością: burmistrz miasta i gminy Radłów pan Wiesław Armatys, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Wsi Biskupice Radłowskie pan Zbigniew Madej, pani Beata Rojek wiceprezes , pani Anna Błażej, przedstawiciele Rad Rodziców szkoły i przedszkola, radny Edward Tomolik oraz sołtys wsi Kazimierz Sarnecki. Spotkanie opłatkowe stało się ...

Zobacz zdjęcia

Zobacz zdjęcia

Wspólne świętowanie z mieszkańcami Biskupic Radłowskich

Uczniowie naszej szkoły przygotowali oprawę artystyczną spotkania wigilijnego dla mieszkańców Biskupic Radłowskich, które odbyło się w Domu Kultury w niedzielę 15 grudnia 2013 roku. Spotkanie zostało przygotowane przez sołtysa wsi pana Kazimierza Sarneckiego i panie z Klubu Seniora. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście. Do przygotowania uroczystości włączył się Zespół Szkolno – Przedszkolny. Uczniowie pod kierunkiem pań Teresy Górki i Elżbiety Rodak zaprezentowali Jasełka. Występ uczniów spotkał się z sympatycznym przyjęciem i gromkimi brawami. Występujący zostali obdarowani słodkościami przez radnego powiatu tarnowskiego pana Marka Podrazę.
20/12/2013 · więcej · ·Drukuj

Mikołajki w tarnowskim teatrze

W dniu 9 grudnia 2013 uczniowie naszej szkoły brali udział w wyjeździe mikołajkowym do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie na spektakl pt. „ Księga Lasu”. Spektakl był teatralno – muzyczną baśnią o prastarym, uschniętym lesie, w którym panuje cisza. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły przygody Drwala Macieja. Wizyta w teatrze zrobiła na wszystkich uczniach duże wrażenie, spektakl bardzo się spodobał i dzieci z niecierpliwością oczekują kolejnego wyjazdu.
20/12/2013 · więcej · ·Drukuj

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

W samo południe przybył do Biskupic Radłowskich prawdziwy Święty Mikołaj, który się spotkał z przedszkolakami miejscowego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Dzieci artystycznie przygotowane na tę okoliczność przez: Janinę Padło, Barbarę Mączkę, Małgorzatę Krajkowską i Edytę Bogusz, przedstawiły program, a na koniec okolicznościową piosenkę, którą usłyszał Święty Mikołaj i w pełnej krasie przybył na spotkanie. Zanim rozdał prezenty, wypytywał dzieci o dobre sprawowanie i grzeczność. Spotkaniu towarzyszyła wystawa prac plastycznych dzieci przedszkolnych związana z historią Świętego Mikołaja.
W spotkaniu mikołajkowym uczestniczyli ...

Zobacz zdjęcia

Wycieczka do Radłowa uczniów klasy drugiej

4 grudnia 2013 roku uczniowie klasy II wraz z wychowawcą Elżbietą Miś w ramach projektu edukacyjnego „ Moja mała ojczyzna” udali się na wycieczkę do Radłowa. Założeniem programowym wycieczki było poznanie urzędów państwowych działających na terenie miasta. Dzieci odwiedziły kolejno pocztę, Urząd Miejski i instytucje znajdujące się w Ratuszu. Wszędzie dzieci naszej szkoły spotkały się z sympatycznym przyjęciem, słodkim poczęstunkiem i na pamiątkę wizyty u burmistrza miasta i gminy Radłów otrzymały długopisy z herbem Radłowa. Wycieczka odbyła się autobusem komunikacji publicznej...

Zobacz zdjęcia

6latki

Wygenerowano w sekund: 0.05
3,569,827 Unikalnych wizyt