22 marca w naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Aby „zachęcić” Wiosnę do szybkiego przybycia, uczniowie zaprezentowali swoje talenty w wiosennym konkursie „Mam talent.” Kreatywność uczestników zaskoczyła wszystkich! Można było usłyszeć popularne piosenki, pokazy taneczne i sportowe. Występom przyglądała się Komisja oraz widownia, która wspierała uczestników gromkimi brawami!

Chociaż wybór nie był łatwy, Jury po burzliwych obradach zadecydowało i przyznało następujące miejsca:
I miejsce – Klaudia Starzyk, klasa VII ,
II miejsce -  Jowita Puskarz, klasa VIII,
III miejsce – Oliwia Guzy, Klaudia Kuczek, Kamila Ziejka, klasa IV.
Zwycięzcy otrzymali nagrody, natomiast pozostali uczestnicy otrzymali małe upominki. Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji i umiejętności!
By tradycji stało się za dość po zakończeniu przeglądu, wszyscy udali się na palenie Marzanny, które zostały przygotowane przez uczniów klas I - III oraz IV – VIII wraz z wychowawcami. Marzanny zostały zrobione wyłącznie z ekologicznych materiałów. Ponadto dbając o wspólne środowisko uczniowie poszczególnych klas z inicjatywy pana sołtysa przygotowali budki lęgowe dla ptaków, które zostały zawieszone na terenie naszej miejscowości.