Sukcesy w roku szkolnym 2018/2019

b_150_100_16777215_00_images_inne_sukcesy.png Sukcesy dzieci i uczniów w roku szkolnym 2018/2019

 

 

 

 


Sukcesy dzieci i uczniów w roku szkolnym 2017/2018

I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym - Kamila Małek (klasa VII)

II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym - Piotr Małek (klasa VII)

II miejsce w I Gminnym Konkursie Przyrodniczym - Jakub Tracz (klasa VI)

III miejsce w konkursie piosenki ekologicznej w - Zofia Proszowska (przedszkole)

I miejsce w XVI Międzygminny Konkursie Recytatorskim w kategorii klas IV - VII - Kamila Małek (klasa VII)

Wyróżnienie w XVI Międzygminnym Konkursie Recytatorskim  w kategorii klas IV - VII - Joanna Kocoń (klasa VII)

Wyróżnienie w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetycko - Plastycznego "Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem" - Kamila Małek (klasa VII)

I miejsce w I Powiatowym Konkursie Recytatorskim poezji Tadeusza Kryzi w kategorii klas V - VII - Joanna Kocoń (klasa VII)

II miejsce w VI Międzygminnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych w kategorii klas V - VII - Kamila Małek (klasa VII)

II miejsce w X Gminnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w kategorii klas I - III - Oliwia Guzy (klasa III)

III miejsce w X Gminnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w kategorii klas I - III     - Klaudia Kuczek (klasa III) 

II miejsce w X Gminnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w kategorii klas IV - VI - Klaudia Starzyk i Katarzyna Kosman (klasa VI)

III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Barwy Jesieni” – Zosia Proszowska, Ania Pytka, Dawidek Augustyński (przedszkole)

III miejsce w VI Gminnym Konkursie Historycznym „I wojna światowa na ziemi Radłowskiej” – Joanna Kocoń (klasa VII)

III miejsce w VI Gminnym Konkursie Historycznym „I wojna światowa na ziemi Radłowskiej” – Jakub Tracz (klasa VI)


Sukcesy dzieci i uczniów w roku szkolnym 2016/2017

  • II miejsce II Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym "Z mitologią za pan brat" - Kamila
  • Małek (klasa VI)
  •  
  • I miejsce w gminnym konkursie plastycznym Straży Pożarnej "Kiedy dzwonię po straż pożarną" - Adrianna Liro (klasa III)
  •  
  • III miejsce w gminnym konkursie plastycznym Straży Pożarnej "Kiedy dzwonię po straż pożarną" - Mateusz Świerk (klasa I)
  •  
  • III miejsce w gminnym konkursie plastycznym Straży Pożarnej "Nie wypalaj suchych traw" - Kacper Marcinkowski (klasa V)
  •  
  • Wyróżnienie w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetycko - Plastycznego "Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem" - Kamila Małek (klasa VI)
  •  
  • III miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś" - Ola Proszowska (klasa II)

 

  • III miejsce w Gminnym Turnieju Mini Piłki Siatkowej uczniów szkół podstawowych - Klaudia Starzyk, Katarzyna Kosman (klasa V), Joanna Kocoń, Aleksandra Karnas i Gabriela Nowak (klasa VI)

 

  • III miejsce w Gminnym Turnieju Mini Piłki Siatkowej uczniów szkół podstawowych - Sebastian Marszałek, Kamil Puskarz, Dominik Nowak, Kacper Marcinkowski (klasa V), Piotr Małek (klasa VI)


Sukcesy dzieci i uczniów w roku szkolnym 2015/2016

 

III miejsce w międzypowiatowym konkursie historycznym "Rozwinąć skrzydła - pamiętając o przeszłości" - Weronika Białek (klasa VI)

I miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym "Magia liczb" - Dawid Ksendor (klasa V)

II miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym "Magia liczb" - Piotr Małek (klasa V)

II miejsce w gminnym konkursie czytelniczo - fotograficznym "Czytanie - nowych światów odkrywanie" - Piotr Małek (klasa V)

II miejsce w gminnym konkursie strażackim "Kiedy dzwonię po straż pożarną" - Adrianna Liro (klasa II)

II miejsce w Gminnym Konkursie na pisankę ludową i plastykę obrzędową w kategorii PISANKA WIELKANOCNA WSPÓŁCZESNA - Katarzyna Kosman (klasa IV)

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie na pisankę ludową i plastykę obrzędową w kategorii  STROIK WIELKANOCNY - Jowita Puskarz (klasa V)

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie na pisankę ludową i plastykę obrzędową w kategorii  STROIK WIELKANOCNY - Piotr Małek (klasa V)

Wyróżnienie w XIV Międzygminnym Konkursie Recytatorskim - Aleksandra Rojek (klasa V)

II miejsce w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetycko - Plastycznego "Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem" - Marcin Kosman (klasa VI)

  • Wyróżnienie w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetycko - Plastycznego "Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem" - Aleksandra Rojek (klasa V) 
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym "Łamigłówki sówki" - Aleksandra Rojek (klasa V)
  •  
  • II miejsce w IV Gminnym Konkursie Historycznym „I wojna światowa na ziemi Radłowskiej” – Joanna Kocoń (klasa V)
  •  
  • III miejsce w gminnych zawodach sportowych w biegach przełajowych w kategorii chłopów - Sebastian Marszałek (klasa IV)

 


 

Sukcesy dzieci i uczniów w roku szkolnym 2014/2015

I miejsce w gminnym konkursie przyrodniczym  „Ziemia Radłowska w oczach dziecka” – Marcin Kosman (klasa V) 

  • I miejsce w gminnym konkursie o Św. Janie Pawle II „Zdjęcia mówią”Klaudia Marszałek (klasa VI)

     

  • III miejsce w gminnym konkursie o Św. Janie Pawle II  „Zdjęcia mówią” – Kamil Bibro (klasa VI)

  • Wyróżnienie w gminnym konkursie o Św. Janie Pawle II  „Zdjęcia mówią” – Karolina Kosman (klasa VI)
    • Wyróżnienie w gminnym konkursie "Kiedy dzwonię po straż pożarną" - Krystian Marcikowski (klasa I)
    • II miejsce w XIII Międzygminnym Konkursie Recytatorskim - Kamil Bibro (klasa VI)
       
      III miejsce w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetycko - Plastycznego "Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem" - Radosław Radłowski (klasa VI)
  • Wyróżnienie w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetycko - Plastycznego "Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem" - Anna Karnas (klasa VI)
     
  • Człowiek Roku 2014 w plebiscycie czytelników Gazety Krakowskiej – Gabriela Tuzimek (klasa VI)
     
  • II miejsce w Gminny Turniej Mini Piłki Siatkowej uczniów klas IV – VI w kategorii dziewcząt - Anna Karnas, Dorota Kiełbania, Karolina Kosman, Wiktoria Rzepka, Iwona Soboń, Gabriela Tuzimek (klasa VI)

     

  • Wyróżnienie w XV Regionalnym Przeglądzie Programów Artystycznych „A to Polska właśnie” – Laura Bednarek (klasa IV)

     

  • II miejsce w gminnym konkursie plastycznym „Przyroda w oczach dziecka,”Klaudia Kuczek (przedszkole)

     

  • III miejsce w gminnym konkursie plastycznym „Przyroda w oczach dziecka,”Ola Proszowska (przedszkole)

     

  • I miejsce w III Gminnym Konkursie Historycznym „I wojna światowa na ziemi Radłowskiej” – Anna Karnas (klasa VI)

     

  • III miejsce w gminnych zawodach sportowych w halowej piłce nożnej uczniów klas IV – VI w kategorii dziewcząt - Aleksandra Rojek, Aleksandra Karnas, Gabriela Nowak, Kamila Małek, Joanna Kocoń (klasa IV), Weronika Białek (klasa V), Gabriela Tuzimek, Anna Karnas, Iwona Soboń, Dorota Kiełbania (klasa VI)